Kolekcje, Moda

Kolory lata 2013

admin / 18 lipca, 2013

Kolory lata 2013

Trendy mody zmieniają się jak w kalejdoskopie, dlatego tez publikujemy najnowsze kolorystyki, specjalnie proponowane na lato 2013 roku. W tym roku, długa zima skłoniła projektantów do uwypuklenia żywych kolorów. Niemożliwy jest zatem brak koloru pomarańczowego. Tak długi brak słońca na polu skutkuje bardzo żywymi barwami.

Oprócz koloru pomarańczowego, na salonach w tym roku zawitała jasna mięta. Świetna do żakietów lub sukienek odświeża wygląd. Oczywiście w naszej szafie nie może zabraknąć bieli, która praktycznie co roku jest hitem lata. Pasująca na każde okazję może także tworzyć barwne kombinacje z innymi kolorami.

Brak słońca to oczywiście brak koloru żółtego. Dlatego też ten odcień także powinien znaleźć się w letniej garderobie każdej z Pań. Pamiętajmy także o gustownych dodatkach i butach, które podkreślą charakterystyczne, barwne i nasycone ciepłem kolory. Lato tego roku ma być krótkie zatem trzeba podkreślić je ubiorem w kolorach słonecznych. Nie zapominajmy o okularach przeciwsłonecznych, aby uniknąć problemów ze wzrokiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *